Jmenuji se petr mam babetu a zajima mě koho taky tak jestli chcete poradit piste mam velke skusenosti
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Tuning,Rady,Triky-Babeta

 
 

Rady

1) Rozjezd s plným plynem-sportovní způsob.
Přeřazení z 1. na 2. stupeň nastane při zvýšených otáčkách a vyšší rychlosti.
2) Rozjezd s malým plynem-ekonomičtější.
Přeřazení z 1. na 2. stupeň nastane při nižších otáčkách a rychlosti.
3) Ve městě je možná jízda za pomalým vozidlem namísto vytočeného 1. stupně ubráním plynu při stejné rychlosti na 2. ekonomičtější a tišší stupeň.
4) Z určité ustálené rychlosti na 2. stupeň je možno přidáním plynu přeřadit na 1. stupeň a tím účinně akcelerovat.
5) Brzdit motorem na 2. stupeň až do zastavení babetty po rozepnutí rozběhové spojky, která nedovolí zhasnutí motoru.
Moped BABETTA je jednostopé motorové vozidlo jednoduché konstrukce. Lehce ovladatelné a je konstruováno tak, aby jeho obsluha-pravidelná údržba byla nenáročná a bez větších technických znalostí.

Ale pro toho, kdo je bordelář a o babettu se nestará a stroj ho nechá ve "štychu" - výrobce namontoval šlapátka jako na kole. Vřele doporučuji vyzkoušet - alespoň 2km a do kopce :-)).Po nastartování bez použití dalších prvků pouhým pootočení plynové rukojetě se babetta rozjíždí na první rychlostní stupeň.Zvyšováním rychlosti se při cca 20 km rychlosti automaticky zařadí stupeň druhý.Při poklesu rychlosti při jízdě do kopce se opět (díky poměrně složitému konstrukčnímu řešení automatické převodovky) samočinně přeřadí na první stupeň.
Svíčka-Brisk N17C super davam do betky a jezdi dobřeXD
Mam ale i dobry napada od kamoše budu tedkom skouset zapalovaní babety na klíček zamek s přepínačem na klíček se da koupit v každem elektru stačilo by jen vyvrtat dírku dat zamek s přepínačem propojit ho s zapalovaním od cívky a při otočení by mnelo přerušit vlastně vedení a při otočeni spjet by při šlapaní mněla naskočit je to dobra vjec DO složky Tuning přidam jak to vipadá zhruba mrkněte:)